Pyramida u Kroměříže

20160403_152017Doporučuji navštívit výjimečnou pyramidu v Postoupkách u Kroměříže. Slouží jako soukromý rekreační objekt za účelem relaxace, výzkumů a ověřování vlastností pyramidální energie. Pobyt v pyramidě způsobí harmonizaci organizmu i vašeho energetického pole. Citlivější jedinci mohou výrazně pocítit proudění energie zejména v těžišti pyramidy nebo v jejím posvátném vrcholu. Tělo se tak dostává do rovnováhy a zvyšují se vibrace, které je vhodné vstřebat v krátké relaxaci nebo využít k meditaci. Kolem pyramidy se rozprostírá rozlehlá příroda s vodními jezírky a najdete ji i v přízemí uvnitř pyramidy, kde se nachází zimní zahrada a jezírko s rybami. Pyramidální energie působí nejen na lidský organismus a psychiku, ale stejně tak i na všechny rostliny, které zde rostou a regenerují se prokazatelně rychle. Dévy rostlin, kteří jsou zde přítomni, působí na okolí stejně tak léčivými účinky jako samotná pyramida. Přicházím s nimi do kontaktu velmi často a jsem vždy poctěna jejich přítomností.

pyramida4Zajímavosti o této jedinečné stavbě:

Pyramida byla postavena v roce 2010 Ing. Karlem Pálkou, jenž je nadšencem ve výzkumu pyramidálních staveb a věnuje se tématům pyramidálních energií či různým historickým objevům. Výška postavené pyramidy je 15 metrů a má 5 podlaží. Tento prostor slouží pro společenské akce, meditace i pobyty.

 

A jak působí pyramidální energie?

V pyramidě, pokud je správně orientovaná severo-jižním magnetickým směrem (na absolutní přesnosti orientace pyramidy nezáleží, protože i magnetický sever Země není pevný bod), se rovnoměrně setkává zemská a vesmírná energie, v důsledku čehož existuje v celé pyramidě zvláštní energie – energetické pole o měřitelné vlnové délce λ=21 cm, což odpovídá frekvenci 1,428 GHz. V roce 2010 vědci tuto pyramidální energii jako dosud neznámou přiznali a nazvali ji mikroenergií.

Nejintenzivnější je energie kolem těžiště pyramidy (v 1/3 její výšky) a stoupá ve tvaru plamene do špičky pyramidy. Pro představu: v dolních rozích má energie poměrnou hodnotu k venkovnímu pozadí asi 4, uprostřed základny 8, v těžišti 25 a pod špičkou 20. Dále ze špice ve šroubovici stoupá vzhůru a podle literatury pozitivně ovlivňuje ozonovou vrstvu Země. Tato pyramidální energie má zajímavý vliv na člověka a jeho zdraví, na potraviny, rostliny a vodu.

Vliv pyramidy na rostliny
Semena před sadbou umístěná na 14 dnů v těžišti pyramidy mají lepší klíčivost a rostliny jsou zdravější, i když jsou vysazeny mimo pyramidu. Rostliny pěstované uvnitř pyramidy rostou přibližně 2x rychleji a díky neexistenci plísní a nemocí rostlin jsou zdravé.

Z důvodu samostatného výzkumu vlivu pyramidy na růst ovoce a zeleniny byla v Postoupkách postavena vedle hlavní velké pyramidy druhá, menší pyramida, která slouží jako pyramidální pařeniště. Vzhledem k tomu, že si pyramida díky své mikroenergii udržuje ve svém těžišti stálou teplotu +21°C, je v pyramidě i v zimě tepleji než venku a je v ní vyšší vlhkost, která se vytahuje ze země. Vhodným větráním takovéto pyramidy tak lze udržovat v pyramidě i subtropické klima.

Vliv pyramidy na vodu
Voda v pyramidě zůstává čistá, bez řas, a ryby jsou v ní zdravé. Pitná voda, která je několik hodin umístěna v těžišti pyramidy nebo nad ním, získává lahodnější chuť a její pití prospívá našemu organismu, stejně tak jako mytí v „pyramidální“ vodě. Pitím se snižuje patogenní mikroflora zažívacího ústrojí, čímž se zlepší trávení, hojí se vředy a může se i zlepšit onemocnění krve. Mytím se zlepšuje barva a kvalita kůže, rány se rychleji hojí, zastavují se hnisavé procesy, zesílí vlasy – užít vodu je nejlépe vždy ráno. Podle ruského stavitele pyramid Alexandra Goloda ten, kdo se alespoň 1x napil vody z pyramidy nebo snědl potraviny z pyramidy má šanci, že by onemocněl rakovinou, tuberkulózou, hepatitidou či jinými nemocemi, mnohonásobně nižší.

Zalévání rostlin pyramidální vodou i mimo pyramidu působí na rostliny pozitivně – rychleji rostou a jsou více odolné proti plísním a škůdcům. I když je to stále tatáž voda, bylo by vhodné vyzkoumat, v čem se voda v pyramidě mění (v úhlech postavení atomů H2O vůči sobě?) A to voda toho dokáže mnohem víc, má paměť.

Vliv pyramidy na potraviny 
Pyramida působí mumifikačně. To znamená, že ovoce a zelenina zůstanou déle čerstvé, protože plody nejsou napadeny hnilobou a po pár dnech začnou sesychat, až se úplně vysuší. Maso také – po 10 dnech je z kostky masa tvrdá seschlá masová hmota. To znamená, že pyramida je výborným nástrojem k sušení masa. Musí být ale dobře větraná. Otevřené mléko zůstalo i po 10 dnech čerstvé.

Víno a destiláty v pyramidě rychle dozrávají a získávají „vyzrálou“ chuť. Víno, které bylo 1 měsíc v pyramidě, změnilo od referenčního vzorku chuť natolik, že to rozpoznal i laik. Pravděpodobně 3 měsíční uložení vína v pyramidě odpovídá 5 letům ve sklípku, 6 měsíční 10 letům – ještě musíme vyzkoušet (šance pro vinaře).
Méně hodnotné krabicové stolní víno také značně zlepšilo svou kvalitu (ale musí být přelito do skla, protože přes vnitřní hliníkovou folii v papírové krabici pyramidální energie nepůsobí) a dokonce i zoctovatělé víno se po 6 měsících stane lahodným (ověřil si to i Erich Däniken).

www.pyramidyvpostoupkách.cz