Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Ondřej Habr, astrolog – O rodičích a dětech

Leden 22 17:30 - 19:30

Navigace pro Akce

Srdečně zveme na přednášku astrologa a astropsychologa Ondřeje Habra, na které se dozvíte více o pohledu astrologie na rodinu, rodinné systémy a rodinné procesy. Bude možnost dozvědět se, co vám rodiče v rámci zmíněného výchovou i geny předali i co na oplátku vy dáváte vašim dětem.

Pokud máte vlastní horoskop, doneste jej s sebou. Horoskop můžete vyhledat a vytisknout na www.najdise.cz.

Pro zájemce v den přednášky možnost výkladu horoskopů od 12, 13 a 14 hodin, vždy na hodinu za 700 Kč, možnost lépe poznat prostřednictvím horoskopu sebe sama, případně spolu s astrologem je možné konzultovat důležité životní události, ať již proběhly nebo se dějí, případně jsou na obzoru. Potřeba předem se závazně přihlásit!

——————————————————————————————————————————————————————

Ondřej Habr  – Astrolog

Ondřej Habr

Narodil a vyrůstal v Praze a posléze přidával další města a prostředí a s nimi i lidi. Vystudoval na pražské Přírodovědecké fakultě geografii a specializoval se na regionální a územní rozvoj. Všechno to jej ovlivnilo natolik, že se před asi dvaceti lety začal vážněji astrologií zabývat a vnikat do její problematiky. K tomu se dostával samostudiem, ale také postupně navštěvoval různé k tomu určené astrologické kurzy, přednášky a školy. Co z toho zůstalo a jakým způsobem tyto zkušenosti nebo vědění rozvinul a přidal něco osobního, můžete posoudit na kurzech nebo nad výkladem horoskopu.

Přístup Ondřeje Habra jako astrologa postupně ovlivnila astrologie humanistická, neojungiánská a avestská. Pokud by si zadal napsat, jakým způsobem vykládá horoskopy a k astrologii jako takové přistupuje, uvedl by nejspíš, že směrem je psychoastrologie a přístupem astrojóga. To, co ho zajímá, co studuje a o čem vykládá, je lidská duše, její stavy a proměny; reakce na podněty a zákonitosti s tím spojené.

Od té doby astrologii vyučuje na několika místech v několika městech, která si vybral – a která si jej přitáhla a vybrala. Kromě výuky se zabývá výkladem horoskopů a cestováním – cesty samotné jsou ovlivněny astrologií, prací s krajinou a hledáním interakcí mezi člověkem, jeho vlastnostmi (horoskopem) a geniem loci příslušných míst.

Videa dalších přednášek:

https://www.youtube.com/watch?v=JjFA5JqJeEU

https://www.youtube.com/watch?v=jGQBYm9rSqE&t=1332s

Facebook: https://www.facebook.com/ondrej.habr

Datum a čas: 22.1.2020, 17:30 – 19:30 hod.
Místo: Kroměříž, Blahoslavova 416 (vchod vedle výtvarných potřeb, 1. patro)
Registrace: Helena Hudečková, helena@riserostlin.cz, +420 774 436 304
Cena: 250 Kč (platba na místě)

 

Podrobnosti

Datum:
Leden 22
Čas:
17:30 - 19:30