Jarní očista a Australské květové esence

KOS68882a_16_DSC_3815Jaro klepe na dveře. Příchod jara se pojí s různými očistnými rituály, půsty a úklidy. Je to období nových začátků – nového života. Abychom mohli do života nechat vstoupit nové, měli bychom se zbavit starého.

Jarní tipy a doporučení:

Tím, že uděláme v domě prostor, vytřídíme nepotřebné předměty, oblečení, dáme prostor a zelenou novému. Mnozí z nás však zapomínají, jak je důležitá očista psychická – očista duše, myšlenek a emocí.

Odevzdejte všechny nashromážděné negativní emoce, které jste mohli nasbírat během zimy v pochmurných chladných dnech. Vkročte do krásného ročního období svěže, plni elánu, chuti a radosti do života.

Zarezervujte si jeden celý den. Kompletně vygruntujte celý byt, vyřaďte nepotřebné věci, které nepoužíváte, a jsou jen lapači prachu. Udělejte si pořádek v osobních věcech. Staré doklady, složenky, účtenky vyhoďte. Otevřete svůj šatník a vytřiďte oblečení, ve kterém se necítíte příjemně a které jste na sobě neměli déle než 14 měsíců. Uděláte si tak prostor na nové.

Otevřete všechna okna a dveře – nechte do vašeho domu vstoupit čerstvý jarní vzduch. Použijte rozprašovač australských esencí „Space Clearing – Vyčištění prostoru“, stačí několik střiků v každé místnosti. Nezapomeňte na tmavé kouty. Rozprašovač vyčistí vzduch od negativní energie, která se mohla během zimy u vás usídlit. Budeme se v domě cítit mnohem příjemněji.

Zařaďte do jídelníčku zeleninové a ovocné šťávy (například šťávu z mladého ječmene nebo odšťavnění či smoothie jablek, mrkve, červené řepy, kopřiv), omezte cukry, bílé pečivo a maso. Nastartujte svůj den sklenicí vody s kapkou citrónu a během dne pijte dostatečné množství pramenité vody. Než půjdete spát, opět si dopřejte sklenku vody s citrónem.

Přidejte více pohybu na čerstvém vzduchu. Pravidelné procházky lesem povznesou vašeho ducha. Důležitá je pravidelnost. Běh, kolo, koloběžka, brusle jsou také skvělým prostředkem.

„Když nevíš, po jaké cestě máš dále kráčet, dovol rostlinám, aby Ti ji ukázaly“

Zvu vás na jednodenní pracovní seminář v Kroměříži na téma Jarní očista a Australské esence.

Termíny březen, duben 2017 a popis akce naleznete v kalendáři akcí.