Australská terapie

Prostřednictvím Australské terapie připravuji esence osobně nebo mohu vytestovat potřebné esence na dálku. Tento způsob práce s energetickým polem vyžaduje vaši otevřenost a vnitřní integritu, která určuje celý průběh sezení či komunikaci na dálku.

JAK SI VYBERETE SVOJI ESENCI?

Esence na míru – připravuji z celkového počtu 72 esencí nebo vysokovibračních esencí. Domluvte si termín Australské terapie a vytestuji vám vhodnou kombinaci. Tato varianta je nejčastější a je zacílena na odkrytí, vyčištění příčin různých stavů, potlačených emocí, obtížného fungování v životě a jakýchkoliv zdravotních potíží. Některé výtažky květin jsou natolik účinné, že nastartují intenzivní proces ke změně téměř ihned po prvním užití.

Vysokovibrační esence – jsou specifické pyramidální esence, jejichž vhodnost testuji v závislosti na vaší připravenosti postoupit do vyšších vibračních polí a práci na sobě. Jedná se o esence Bílého světla, Esence jemných vibrací, Isis Esence, Solar Logos Esence, Gaia Esence.

Hotové kombinace na určitý stav nebo potíže – těchto kombinací je celkem 17 a jsou popsány v sekci „Australské esence“. Každá kombinace obsahuje několik rostlin, které ve vzájemné součinnosti vytvářejí prostředí pro změnu, čistí a transformují. Vybírejte podle toho, co nyní nejvíce potřebujete a kam směřujete. Tyto kombinace jsou k dostání v originálním balení z Austrálie (vhodné jako dárek) nebo vám jejich složení připravím na míru.

Pomohu vám vybrat vhodnou variantu. Můžete provést i vlastní výběr na základě potřeb a svojí intuice. Výběr a kvality australských květů naleznete v Galerii rostlin. Zůstávám s vámi v kontaktu i v průběhu užívání esencí a vedu vás k pochopení, zpracování prožitků či krizových situací. S esencemi se děje mnoho změn a uvítám jakékoliv sdílení emailem.

PORADENSTVÍ OSOBNĚ:

Celková cena zahrnuje poradenství, vytestování a popis esencí, namíchanou tinkturu, přehled esencí zaslaný emailem. V rámci užívání jsem k dispozici pro vaše telefonické dotazy, zejména v neobvyklých či krizových situacích.

CENA sezení: 300 Kč + cena vybrané tinktury.

CENA tinktury:

  • Esence na míru: 400 Kč
  • Pyramidové esence (vysokovibrační): 550 Kč
  • Isis a Solar Logos esence (vysokovibrační): 650 Kč
  • Hotové kombinace: 380 Kč
  • Jedna esence v tinktuře: 300 Kč

V případě, že si nemůžete dovolit částku za poradenství v uvedené výši, máte volbu ceny, která je pro vás momentálně přijatelná. Stejně tak můžete zvolit hodnotu vyšší částky.

PORADENSTVÍ NA DÁLKU A POSTUP PŘÍPRAVY ESENCE:

Celková cena zahrnuje konzultaci telefonicky, vytestování a popis esencí, namíchanou tinkturu, přehled esencí zaslaný emailem. V rámci užívání jsem k dispozici pro telefonické dotazy, zejména v neobvyklých či krizových situacích.

K připravě potřebuji váš stručný telefonát, co byste rádi změnili, vyřešili, či získali, jméno, příjmení a datum narození. Esence posílám po celé ČR i do zahraničí. Poštovné v ČR je 50 Kč, do ostatních zemí dle tarifu České pošty.

CENA přípravy: 150 Kč + cena vybrané tinktury.

CENA tinktury:

  • Esence na míru: 400 Kč
  • Pyramidové esence (vysokovibrační): 550 Kč
  • Isis a Solar Logos esence (vysokovibrační): 650 Kč
  • Hotové kombinace: 380 Kč
  • Jedna esence v tinktuře: 300 Kč