AUSTRALSKÁ TERAPIE

Prostřednictvím Australské terapie připravuji esence na míru osobně nebo mohu vytestovat potřebné esence na dálku. Tento způsob práce s energetickým polem vyžaduje vaši otevřenost a vnitřní integritu, která určuje celý průběh sezení či komunikaci na dálku. Podle potřeby pracuji i s regresními zážitky.

JAK SI VYBERETE SVOJI ESENCI?

images (8) Květové esence na míru – připravuji z celkového počtu 72 květových esencí. Domluvte si termín Australské terapie a vytestuji vám vhodnou kombinaci. Tato varianta je nejčastější a je zacílena na odkrytí, vyčištění příčin různých stavů, potlačených emocí, obtížného fungování v životě a jakýchkoliv zdravotních potíží. Některé výtažky květin jsou natolik účinné, že nastartují intenzivní proces ke změně téměř ihned po prvním užití.
images Vysokovibrační esence – jsou specifické pyramidální esence, jejichž vhodnost testuji v závislosti na vaší připravenosti postoupit do vyšších vibračních polí a práci na sobě. Jedná se o esence Bílého světla, Esence jemných vibrací, Isis Esence, Solar Logos Esence, Gaia Esence, Rainbow Esence. Doporučuji také v případě, že vás některá přitahuje.
Kombinace Hotové kombinace na určitý stav nebo potíže – těchto kombinací je celkem 17 a jsou popsány v sekci „Australské esence“. Každá kombinace obsahuje několik rostlin, které ve vzájemné součinnosti vytvářejí prostředí pro změnu, čistí a transformují. Vybírejte podle toho, co nyní nejvíce potřebujete a kam směřujete. Tyto kombinace jsou k dostání v originálním balení z Austrálie (vhodné jako dárek) nebo vám jejich složení připravím na míru.

Pomohu vám vybrat vhodnou variantu. Můžete provést i vlastní výběr na základě potřeb a svojí intuice. Výběr a kvality australských květů naleznete v Galerii rostlin. Pro rychlý nástup změn doporučuji zaměřit se na jedno téma, co vás momentálně tíží nebo kam potřebujete směřovat. Zůstávám s vámi v kontaktu i v průběhu užívání esencí a vedu vás k pochopení, zpracování prožitků či krizových situací. S esencemi se děje mnoho změn a uvítám jakékoliv sdílení emailem.

CENA PORADENSTVÍ OSOBNĚ:

Celková cena zahrnuje poradenství, vytestování a popis esencí, míchání tinktury, přehled esencí zaslaný emailem. V rámci užívání jsem k dispozici pro vaše telefonické dotazy, zejména v neobvyklých či krizových situacích.

  • Esence na míru: tinktura 400 Kč (s poradenstvím 800 Kč)
  • Jedna esence v tinktuře: 300 Kč (s poradenstvím 400 Kč)
  • Vysokovibrační esence Isis, Solar Logos, Gaia, Rainbow: 650 Kč (s poradenstvím 700 Kč)
  • Vysokovibrační pyramidové esence Bíleho světla a Jemných vibrací: 550 Kč (s poradenstvím 650 Kč)
  • Hotové kombinace esencí: 399 Kč (na objednávku)

* Sezení může probíhat v kombinaci s jinou terapeutickou činností v celkovém rozsahu 700 – 1.500 Kč.

CENA PORADENSTVÍ NA DÁLKU A POSTUP PŘÍPRAVY ESENCÍ:

Celková cena zahrnuje telefonickou konzultaci či skype, vytestování a popis esencí, míchání tinktury, přehled esencí zaslaný emailem. V rámci užívání jsem k dispozici pro telefonické dotazy, zejména v neobvyklých či krizových situacích. K přípravě esencí potřebuji vědět, co byste rádi změnili, či získali, jméno, příjmení a datum narození.

  • Esence na míru: tinktura 400 Kč (s přípravou 600 Kč)
  • Jedna esence v tinktuře: 300 Kč (s přípravou 400 Kč)
  • Vysokovibrační esence Isis, Solar Logos, Gaia, Rainbow: 650 Kč (s přípravou 700 Kč)
  • Vysokovibrační pyramidové esence Bílého světla a Jemných vibrací: 550 Kč (s přípravou 650 Kč)
  • Hotové kombinace esencí: 399 Kč (na objednávku)

Esence posílám po celé ČR i do zahraničí. Poštovné v ČR je 50 Kč, do ostatních zemí dle tarifu České pošty.